O náplastiach

PODPORUJÚ PRIRODZENÚ REGENERÁCIU VÁŠHO TELA

Ľudské telo je úžasný komplex s obrovským potenciálom a dokáže sa regenerovať prekvapivo rýchlo. Bežné náplasti proti bolesti a hrejivé náplasti obsahujú chemické látky, ktoré sa uvoľňujú do tela a bolesť utlmia iba na niekoľko hodín, často tiež miesto bolesti zbytočne prehrievajú. Náplasti FIT THERAPY však pôsobia inak. Fungujú účinnejšie a šetrnejšie, a navyše neuvoľňujú chémiu ani neobsahujú žiadne liečivo. Vďaka inovatívnej technológii podporujú prirodzené regeneračné procesy vo vašom tele. 
Bolesť odstránia prirodzenou cestou a váš organizmus nezaťažia chemickými látkami.
FIT THERAPY náplasti sú certifikované zdravotnícke pomôcky CE triedy I v súlade so smernicou 93/42/ EHS.

 

AKO FUNGUJÚ FIT THERAPY NÁPLASTI?

FIT THERAPY náplasti pracujú na fyzikálnom princípe a prinášajú úľavu od bolesti aj bez chémie. Náplasti sa aplikujú na miesta bolesti podľa potreby a telesné teplo aktivuje akrylovú lepiacu vrstvu na zabezpečenie dostatočného priľnutia. V momente aplikácie sa FIT THERAPY náplasti transformujú na to, čo možno najlepšie opísať ako zrkadlo, ktoré odráža späť ďaleké infračervené lúče produkované vlastným telom. Vďaka tomu zlepšujú mikrocirkuláciu krvi a regeneráciu svalov. Zrýchlená mikrocirkulácia napomáha vyplavovaniu chemických látok, toxínov a tukových čiastočiek z organizmu. Náplasti efektívne regenerujú a uvoľňujú svalstvo, zrýchľujú samoliečiacu schopnosť tela a odstraňujú bolesť.

 

KEDY ZAČNÚ NÁPLASTI ÚČINKOVAŤ?

Rýchlosť nástupu účinkov sa líši v závislosti od zdravotného stavu a problému. Priaznivé účinky môžete začať pociťovať po pár minútach, alebo najneskôr do 24 hodín. V prípade chronických a dlhodobých problémov sa môžu účinky dostaviť neskôr.
Pri používaní FIT THERAPY náplastí nie sú popísané žiadne kontraindikácie.

Produkty sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, sú vodeodolné a neuvoľňujú nijaké farmakologické látky, ani nespôsobujú termálny šok. FIT THERAPY náplasti boli dermatologicky testované aj na citlivej pokožke.

 

RÝCHLEJŠIA REGENERÁCIA

FIT THERAPY náplasti podporujú funkčnú regeneráciu svalov pri zápaloch, pri ich skrátení či nadmernom zaťažení. Pri akejkoľvek bolesti kostro-svalového aparátu sú dosahované výborné výsledky. Medzi najčastejšie oblasti na aplikáciu náplastí patrí krčná chrbtica, oblasť dolného chrbta/krížov, oblasť bedrových kĺbov, ramená, lakte, kolená a členky. Náplasti je však možné aplikovať na akékoľvek miesto bolesti. Možno ich upraviť strihaním a prispôsobiť tak miestu aplikácie. Strihanie ich účinnosť neovplyvňuje.

Bolesti spôsobené mechanickým poškodením (napr. vyskočená platnička) si vyžadujú odbornú liečbu a konzultovanie s lekárom. Aj v takom prípade však náplasti môžu bolesť zmierňovať a umožňujú tak znižovať množstvo užívaných liekov proti bolesti.
Pri chronických a dlhotrvajúcich problémoch je potrebné dopriať telu čas a náplasti používať dlhodobejšie. Pri akomkoľvek probléme sa odporúča náplasti aplikovať po dobu minimálne 15 dní a každých 5 dní vymeniť náplasť za novú. Ideálne je používať náplasti ešte pár dní po odznení bolesti. Ideálne je používať náplasti ešte pár dní po odznení bolesti.

 

NENECHAJTE SA OBMEDZOVAŤ BOLESŤOU PRI ŠPORTE

Pohyb zlepšuje zdravie, dodáva flexibilitu a dlhodobo zlepšuje fyzickú aj psychickú pohodu. Užívajte si pohyb bez bolesti vďaka náplastiam FIT THERAPY, ktoré fungujú na fyzikálnom princípe a vaše telo nezaťažia zbytočnou chémiou. Pri športových aktivitách zlepšujú výkon a urýchľujú následnú regeneráciu

Aplikáciou náplasti na problematické miesto alebo miesto, ktoré bude veľmi zaťažené, ešte pred športovým výkonom, dochádza k zmierneniu alebo eliminácii svalovice.
FIT THERAPY náplasti zlepšujú svalové funkcie a zrýchľujú samoliečiacu schopnosť tela. Náplasti sú tenké a priedušné, a tak bude aj v teple vaša koža pod náplasťou dýchať.
 

KDE NÁJDEM VIAC INFORMÁCIÍ, KDE PRODUKTY ZAKÚPIM

Okrem nášho eshopu, kúpite v lekárňach alebo zdravotníckych potrebách (vložky do topánok).

Viac informácií k technológii a produktom nájdete v tejto prezentácii, alebo čítajte v sekcii časté otázky.

 

FIT THERAPY VO SVETE

Zelená kde sme a šedá ešte nevieme :)