O produkte FIT THERAPY LADY

FIT THERAPY LADY náplasti pomáhajú ženám zmierniť a odstrániť nepríjemné menštruačné bolesti bez nutnosti užitia liekov a chémie. Účinná technológia FIT THERAPY LADY využíva ďaleké infračervené lúče, ktoré bežne vyžaruje naše telo. Vďaka špeciálnej vrstve minerálov náplasti tieto lúče odrážajú naspäť do tela ako zrkadlo. Prirodzeným spôsobom tak zlepšujú mikrocirkuláciu, vyvolávajú myorelaxačný efekt a odstraňujú bolesť.

 

Znižujú intenzitu bolestí bez užívania liekov a chémie. Dostaňte menštruačnú bolesť pod kontrolu a znížte potrebu užívania liekov proti bolesti.

Pravidelným používaním úplne odstraňujú kŕče a bolesti. Menštruačné bolesti vás už viac nebudú obmedzovať pri každodenných činnostiach.

Pomáhajú so sprievodnými menštruačnými ťažkosťami. Zbavte sa PMS, závratov, či nutkania na zvracanie a ďalších sprievodných ťažkostí.

Pozitívne vplývajú na úpravu menštruačného cyklu. Dosiahnite pravidelným používaním náplastí optimálny menštruačný cyklus.

 

FIT THERAPY LADY náplasti pomáhajú
bojovať s bolestivou menštruáciou

 

Výhody používania
náplastí FIT THERAPY LADY

Pohodlná a dlhodobá liečba menštruačných bolestí bez chémie, bez akéhokoľvek zaťaženia organizmu liekmi proti bolesti a bez rizika kontraindikácií.

Náplasti neobsahujú liečivo a pri ich používaní sa do tela neuvoľňuje žiadna chemicky účinná látka. Sú preto vhodné na dlhodobé používanie.

Pravidelným používaním môžu náplasti prispieť k úprave pravidelnosti cyklu a zmierneniu sprievodných menštruačných ťažkostí ako PMS a pod.

 


Menštruačné náplasti
pracujú na fyzikálnom príncípe

Náplasti odrážajú ďaleké infračervené lúče, ktoré prirodzene vyžaruje naše telo, naspäť do tela, a to až do hĺbky 8-9cm, vďaka čomu dochádza
k účinnému odstráneniu bolesti.

Úľavu od bolesti môžete pocítiť okamžite, no najneskôr do 24 hodín. Účinok náplastí trvá až 5 dní a analgetický efekt sa pravidelným používaním pri každom cykle stále zvyšuje.

 

 

Priaznivé účinky jednoznačne potvrdzujú aj výsledky 1. slovenskej štúdie

Naša štúdia mapovala účinky FIT THERAPY LADY náplastí počas 3 menštruačných cyklov na vzorke 184 žien. Väčšina žien po absolvovaní štúdie s LADY náplasťami cítila celkovú zmenu k lepšiemu – od úplného zbavenia sa bolestí, cez zmiernenie bolestí a menšieho počtu bolestivých dní, užívania menšieho množstva či žiadnych liekov, menej sprievodných ťažkostí a pravidelnejší cyklus až po zreteľné celkové zmiernenie PMS.

Účastníčky štúdie potvrdili, že pravidelným používaním sa účinok náplastí stále zvyšuje.

 

 

FIT THERAPY LADY pomáha ženám uľaviť od menštruačných bolestí

 

Výsledky štúdie potvrdzujú, že používanie FIT THERAPY LADY náplastí pri bolestivej menštruácii má pozitívny účinok u výraznej väčšiny účastníčok a pomáha im uľaviť od nepríjemných menštruačných symptómov vysoko šetrným spôsobom, bez zaťaženia organizmu pravidelným a dlhodobým užívaním liekov.

 

Technológia FIT THERAPY LADY
Aký vplyv majú ďaleké infračervené
lúče na náš organizmus?

Štúdie ukázali, že ľudské telo vyžaruje vlastné infračervené žiarenie. Náplasti FIT THERAPY LADY využívajú jedinečnú technológiu FIT = Far Infrared Technology, ktorá využíva preukázané účinky ďalekých infračervených lúčov prirodzene produkovaných ľudským telom. Taliansky tím odborníkov vytvoril materiál s vrstvou minerálov oxidu titaničitého, ktorý výrazne zvyšuje odrazivosť týchto lúčov, a vďaka ergonomicky tvarovanej náplasti ich koncentruje na miesto bolesti do hĺbky 8-9cm. Dlhodobé pozorovanie ukázalo, že pomáhajú nielen eliminovať toxíny, ktoré sú jednou z hlavných príčin vzniku zápalov a bolestí v tele, ale zároveň majú priaznivé účinky na samoliečiacu schopnosť nášho tela.

 

 

 

Vyskúšajte unikátne riešenie menštruačných bolestí FIT THERAPY LADY aj vy

 

 

 

 

 

 
Produkty FIT THERAPY LADY nájdete aj u našich partnerov

 

                           

 

+ viac ako 200 ďalších partnerov, lekárov, lekární a zdrav. centier